Profesjonalna obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa dla firm każdej branży.

Comarch ERP Masz problem? Napisz do nas!!

Niewiążąco odpowiemy na Twoje pytanie... być może to będzie początek dalszej współpracy.

Biuro księgowe Bydgoszcz BALANCE kieruje swoje usługi do osób, które poszukują kompleksowego oraz profesjonalnego wsparcia przy prowadzeniu działalności gospodarczej a same pragną poświęcić cały swój czas na rozwój działalności przedsiębiorstwa.

 

Oferujemy naszym klientom usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwo z zakresu podatków i szereg usług dodatkowych do których zaliczamy m.in. sprzedaż i likwidację spółek, obsługę wierzytelności, udostępniamy również adres biura (biuro wirtualne).

 

Nasze usługi księgowe kierujemy zarówno do spółek jak i do średnich i małych jednostek gospodarczych oraz podmiotów rozpoczynających działalność, a także do tych które znajdują się w fazie reorganizacji. Nie ograniczamy się do wybranych branż i obsługujemy podmioty o różnorodnej specyfice. Staramy się być dla naszych klientów partnerem biznesowym i w indywidualny sposób podchodzić do każdej działalności gospodarczej.

 

Zależy nam na nawiązywaniu długofalowych relacji biznesowych dlatego staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a współpraca ze specjalistami z zakresu podatków oraz rachunkowości pozwala na oferowanie optymalnych rozwiązań. Zespół naszych specjalistów tworzą certyfikowani księgowi, specjaliści ds. kadr i płac, którzy udzielają naszym klientom wyczerpujących odpowiedzi na pojawiające się pytania. W uzależnieniu od potrzeb pracujemy w naszym biurze lub dojeżdżamy do klienta.

 

Inwestujemy nie tylko w swoich pracowników wysyłając ich na szkolenia oraz warsztaty, ale także w nowe technologie i nowoczesne rozwiązania programowe pozwalające m.in. ograniczyć naszym klientom koszt dotychczasowej usługi księgowej, a także usprawnić model współpracy z biurem rachunkowym i zoptymalizować politykę podatkową. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klienta i jesteśmy elastyczni w stosunku do jego potrzeb co sprawia, że grono naszych klientów cały czas wzrasta. Wiemy jak ważne są sprawy finansowe, które powierza nam klient, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi księgowe charakteryzowały się najwyższą jakością.

 

Biuro księgowe Bydgoszcz BALANCE posiada certyfikat księgowy nr 59850/2013 wydany przez Ministra Finansów potwierdzający kwalifikacje niezbędne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług zamieszczoną na naszej stronie.

INFOLINIA600 085 811
Napisz do nasinfo@balance-fk.pl
LokalizacjaBydgoszcz